Суть і ефективність процедури

Гідротерапія (водолікування) – один з найстаріших і найбільш відомих методів фізіотерапії, заснований на терапевтичному використанні води у вигляді ванн, душів, поливу, вмивання, полоскання і інших процедур. Для опису гідротерапевтичних процедур іноді включається в гідротерапію термін «бальнеотерапія» або бальнеотерапевтичне лікування. Згідно з типовими класифікаціями, гідротерапія відноситься до використання води, а бальнеотерапія – до використання мінеральних вод (включаючи обробку питної води мінеральними водами) і інших природних матеріалів і терапевтичних засобів (таких як, наприклад, пелоїди, грязі). Трохи відрізняються особливості і цілі проведення подібних оздоровчих процедур в СПА-центрах. У цій статті ми розповімо про одну з популярних процедур, що використовується в гідротерапії, яка має назву циркулярний душ. Сьогодні все частіше процедуру можна зустріти в прайс-листі СПА-центрів та клінік краси. Жінки по достоїнству оцінили її, оскільки вона допомагає в боротьбі із зайвою вагою, дозволяє прибрати кілька сантиметрів, а також позбутися від целюліту. Але не варто забувати, що циркулярний душ володіє і лікувальною дією, тому використовується в курсі лікування багатьох захворювань.

Оскільки гідротерапія широко використовується в санаторіях і лікарнях Трускавця, то циркулярний душ обов’язково включений в курс лікування багатьох захворювань. Для проведення процедури використовується спеціальний бокс, в якому встановлена ​​система тонких труб, розташованих по колу або півколу горизонтально або вертикально, на різних висотах. Найчастіше зустрічаються бокси з горизонтальним розташуванням трубок, оскільки в них можна регулювати потоки в залежності від зросту пацієнта. Водяні струмені розпорошуються по всьому тілу, при різних температурах, холодніша внизу і гаряча вгорі, покращуючи кровообіг. Холодна вода, особливо коли вона досягає постійного стану фокусу, викликає «уколи» холоду при контакті з тілом. При правильному застосуванні, вона працює як голковколювання, стимулює окремі частини тіла, покращує кровообіг, розслабляє, стимулює нервову систему.

Вищий показник температури знижується в ході курсу. Тиск води – 1,5 атмосфери. Передбачена можливість регулювання тиску подачі води. Іноді циркулярний душ доповнюють так званим дощовим душем. З двох джерел подається вода контрастних температур: якщо з циркулярного душа гаряча, то з дощового – холодна. І навпаки. Тривалість процедури визначає фахівець. Вона коливається в діапазоні від 5 до 20 хвилин.

Циркулярний душ – вплив на людський організм

Ефекти можуть бути розслаблюючими або стимулюючими. Це досягається шляхом зміни температури і тиску кожної круглої труби відповідно до індивідуальних вимог.

Результати:

Така гідростимуляція здійснює заспокійливу дію на весь організм, а також на його окремі фрагменти. Зменшує біль і втому, пов’язані з різними недугами. Розслабляє нервову систему. Крім того, циркулярний душ стимулює тканини нашої шкіри позбавлятися від зайвого жиру, підвищуючи їх еластичність. Тому цей тип гідротерапії рекомендується при лікуванні травм ніг, виснаженні м’язів і проблем з ходьбою. Прекрасно підтримує боротьбу із зайвими кілограмами і рекомендується при ревматичних захворюваннях.

Показання і протипоказання циркулярного душу

Як бачимо ефективність процедури дуже висока. Але самостійно проходити курс не рекомендовано. Попередньо варто проконсультуватися з фахівцем.

Циркулярний душ: показання:

Протипоказання:

Процедура в санаторії Шахтар

Вирішивши забронювати путівку в санаторії Шахтар, кожен клієнт може розраховувати на високий рівень обслуговування і професійний підхід до лікування. Гідротерапія – один з найважливіших напрямків діяльності лікувальної бази санаторію. Циркулярний душ вже включений у вартість путівки і пацієнти вільно можуть користуватися ним за призначенням лікаря.

Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам