Запрошуємо Вас в оновлену їдальню санаторію Шахтар

Важливою складовою лікування будь-якої недуги в Трускавці є харчування. Харчуванню в ході лікування відводиться особлива роль. Тому, підшукуючи для себе санаторій в Трускавці, обов’язково звертайте увагу на якість харчування в ньому. Також зручно, якщо харчування входить у вартість путівки. Тим, кому лікар призначив дієтичне харчування, варто уточнити чи пропонуються в санаторії дієтичні столи.

Харчування в санаторії Шахтар

Всі перераховані вище умови виконані в санаторії Шахтар. Тут Вам запропонують дієтичне харчування, розроблене фахівцями в області дієтології. Кухарі заслуговують вищого рівня похвал. Вони не тільки готують смачні страви, а й намагаються максимально зберегти корисні властивості продуктів, які використовуються в процесі приготування.

В їдальні санаторію Шахтар недавно був проведений капітальний ремонт. Тепер Ви можете насолоджуватися смачними, а головне – здоровими, стравами в красивій обстановці під легку інструментальну музику. Їдальня вміщує 280 відвідувачів та обладнана кондиціонерами.

Все про дієтичне харчування

Головна особливість правильно розробленого раціону – збалансованість і дотримання методів обробки продуктів. У всіх лікувальних та оздоровчих закладах Трускавця одним з базових принципів оздоровлення і лікування є дієтичне харчування.

Лікувальне дієтичне харчування – дуже важливий фактор, який дозволяє пацієнтові отримувати повноцінний і різноманітний набір корисних речовин. При різних захворюваннях призначається індивідуальний раціон з урахуванням особливостей будови тіла людини і особливостей процесів обміну речовин.

Принципи дієтичного лікувального харчування

1. Врахування особливостей метаболізму. У кожної людини по-різному налагоджений обмін речовин. Хтось харчується добре і не набирає вагу, а у когось навіть виснажливі дієти не викликають зниження ваги. Лікувальний раціон (лікувальна дієта) повинен направлено впливати на метаболізм. Найчастіше обмеженню піддаються легкозасвоювані вуглеводи, що сприяють підвищенню ваги і рівня цукру в крові.
2. Режим харчування. Дієтичне харчування – це не тільки певний набір продуктів, але і їх регулярне вживання в один і той же час. Дотримання цього принципу сприяє виробленню умовного рефлексу: в певний час починає активно виділятися шлунковий сік та інші травні ферменти, що створює сприятливі умови для травлення.Прийом їжі повинен відбуватися кожні 3-4 години. У такому режимі знижується ризик виникнення гастритів, холециститів і появи надлишкової маси тіла.
3. Різноманітність. Продукти дієтичного лікувального харчування повинні бути рослинного та тваринного походження. У меню обов’язково потрібно включити м’ясо, рибу, молоко, фрукти, овочі, каші. Так Ви можете бути впевнені в повному забезпеченні організму потрібним набором мікроелементів.
4. Індивідуальне харчування. Успіх санаторно-курортного лікування полягає в індивідуальному підході до кожного відпочиваючого. Досвідчений дієтолог враховує не тільки факт наявності хвороби у пацієнта, але і стадію, особливості організму та супутні захворювання. Дієтичне харчування, розроблене за індивідуальним раціоном, приймає до уваги харчову алергію, непереносимість продуктів та ін.
5. Поєднання безлічі інгредієнтів. Лікувальне харчування і дієтичні столи враховують не тільки хімічний склад, калорійність страви в цілому, але і вплив кожного інгредієнта на організм. Наприклад, рослинні масла, мед втрачають свої властивості при термічній обробці, ними радять заправляти салати або додавати до тушкованих овочів безпосередньо перед подачею на стіл. Правильно підібрані за складом продукти служать лікувальним засобом при багатьох недугах.
6. Спосіб обробки. Кулінарія стане ключем до здоров’я, якщо обробка продуктів проведена правильно. Дієтичне правильне харчування об’єднує страви, приготовані на пару, тушковані, варені, запечені в духовці. Смажене, копчене, надмірно гостре варто виключити з щоденного раціону.
7. Врахування всіх хвороб. При розробці дієтичного раціону варто враховувати супутні захворювання. Дієтичне харчування може бути або єдиним лікувальним фактором або загальним фоном, що підсилює дію медикаментозного або бальнеологічного лікування.

Дієтичне харчування, столи в санаторії «Шахтар»

В санаторії «Шахтар», Ви зможете оцінити достоїнства правильно розробленого харчування. Воно найбільш ефективне в поєднанні з іншими лікувальними факторами: питтям мінеральних вод, бальнеологічними процедурами, масажем, лікувальною фізкультурою. На наступний день проживання на курорті можна замовляти страви по обумовленому заздалегідь меню.

Дієтичне харчування стане одним з найважливіших факторів ефективного лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, цукрового діабету, ожиріння, допоможе відновити обмінні процеси – покращить функції окремих систем організму. Це невід’ємна частина курортного лікування в санаторії «Шахтар».

Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Увага !
Ми працюємо в карантин
Під час карантину та локдауну у січні Санаторій Шахтар працюватиме у звичному режимі