Відпочинок в Трускавці

Відпочинок в Трускавці

Сотні років відомі цілющі властивості мінеральних вод Західної України. Курорт Трускавець приваблює туристів з усього світу. Причин цьому кілька - можливість оздоровитися водами унікального складу, екологічно чистий регіон, колорит і добродушність місцевого населення, бездоганні гірські пейзажі. Відпочинок в Трускавці - це реальний шанс відпочити душею і тілом, відновитися після важких, напружених буднів.
Жодних клопотів у плануванні відпустки

Жодних клопотів у плануванні відпустки

Думаєте, щоб комфортно відпочити, потрібно завчасно зняти житло в Трускавці, вирішити масу організаційних питань, подбати про харчування? Все це зроблять за вас, якщо вирішите купити путівки в Трускавець в санаторій «Шахтар». Це Ваше право відпочити без турбот, адже у вартість входить проживання в комфортабельному номері, базовий спектр лікувальних процедур, 3-х разове харчування за принципом «меню-замовлення» (Ви можете самі замовляти страви відповідно...
Читати детальніше
Думаєте, щоб комфортно відпочити, потрібно завчасно зняти житло в Трускавці, вирішити масу організаційних питань, подбати про харчування? Все це зроблять за вас, якщо вирішите купити путівки в Трускавець в санаторій «Шахтар». Це Ваше право відпочити без турбот, адже у вартість входить проживання в комфортабельному номері, базовий спектр лікувальних процедур, 3-х разове харчування за принципом «меню-замовлення» (Ви можете самі замовляти страви відповідно до приписів фахівців), відвідування басейну і багато іншого. Організуйте свій відпочинок в Трускавці на найвищому рівні. Доведено, що лікування мінеральними водами багато в чому залежить від загальної атмосфери курорту, від умов проживання, харчування, а не тільки від цілющої дії бальнеологічних процедур і кваліфікації персоналу здравниць. Оздоровлення і лікування проявить ефективність в перші дні перебування в санаторії, тут зможуть створити відмінні умови, продемонструють європейський сервіс за досить помірною ціною.
Приховати
Безліч занять - Вам не буде нудно

Безліч занять - Вам не буде нудно

Відпочинок в Трускавці - це багатогранне і різноманітне дозвілля. Санаторій - це не лікарня зі стаціонарним режимом і чітким дотриманням графіку. Тут Ви можете насолоджуватися життям в повній мірі: хтось відкриє для себе піші сходження на гірські схили (теренкур), для інших більш актуальні медитації в тихому куточку Прикарпаття, ввечері можна відвідати кінотеатр, дискотеку або бар.
У санаторії «Шахтар» досить добре розвинена інфраструктура

У санаторії «Шахтар» досить добре розвинена інфраструктура

Крім бездоганної лікувально-профілактичної бази і організації якісного медобслуговування детально продуманий план розваг відпочиваючих. Гості можуть пройти курс масажів, СПА-процедур, відвідати косметологічний кабінет, басейн, тренажерний зал, волейбольний майданчик, настільний теніс, більярд, записатися на екскурсійні тури по околицях Трускавця. Все для оздоровлення душі і тіла. Що відновлювати спочатку і, як досягти душевної гармонії, вирішувати тільки Вам!
Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Увага !
Ми працюємо в карантин
Під час карантину та локдауну у січні Санаторій Шахтар працюватиме у звичному режимі