Вітаємо Вас в санаторії Шахтар Трускавець

Для тих, хто шукає курорт в Україні, де можна чудово відпочити і поліпшити стан власного здоров'я, кращого варіанту, ніж Трускавець, Вам не знайти. Ось уже понад 190 років люди з усіх куточків України та зарубіжних країн приїжджають до Трускавця, щоб відчути на собі чудодійну дію місцевих мінеральних вод. Славиться Трускавець не тільки цілющими водами, а й відмінною якістю обслуговування і високим рівнем кваліфікації медперсоналу. Ті, хто планує свою поїздку до Трускавця, в першу чергу, повинні вирішити питання проживання. Адже саме від того, де Ви будете жити, багато в чому залежить загальне враження від поїздки. Однією із найбільш оптимальних  оздоровниць є санаторій Шахтар Трускавець.

Коротка інформація про санаторій Шахтар Трускавець

Лікувальна база санаторію Шахтар

Лікувальна база санаторію Шахтар

Комфортні номери і європейський рівень обслуговування - це далеко не єдині причини, за якими відгуки про санаторії Шахтар Трускавець виключно позитивні. Однією з вагомих причин, чому відпочиваючі вибирають саме Шахтар, є високий рівень лікувальної бази, кваліфікований медперсонал а також найсучасніше обладнання. Головні напрямки в санаторії - це лікування захворювань печінки, жовчного міхура, органів шлунково-кишкового тракту, нирок та сечового міхура, підшлункової залози, простати. Всі процедури поєднують в собі багаторічний досвід і сучасні методики. Більш детальну інформацію, Ви можете отримати, відвідавши офіційний сайт санаторію Шахтар Трускавець, розділ «Лікування».
Активний відпочинок і дозвілля

Активний відпочинок і дозвілля

Крім проходження призначених  процедур в санаторії можна прекрасно провести час. Тут є критий басейн, спортивний зал, дитяча кімната, волейбольний, спортивний та ігровий майданчик а також велика доглянута територія, де можна прогулятися і подихати свіжим повітрям. Вся атмосфера в санаторії Шахтар Трускавець сприяє Вашому відпочинку та оздоровленню.
Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Увага !
Ми працюємо в карантин
Під час карантину та локдауну у січні Санаторій Шахтар працюватиме у звичному режимі