Гідротерапія – це відділення фізіотерапії, в якому використовується вода. Сьогодні відомо безліч типів ванн, які позитивно впливають на організм людини. Одним з них і є перлова ванна. Процедура може бути використана як в фізіотерапевтичних практиках, так і в центрах біологічної регенерації або в окремих зонах відпочинку в басейнах. Останнім часом все частіше зустрічається послуга в прайс-листі сучасних СПА-центрів.

Перлинна ванна проходить в ванні, обладнаній спеціальними насадками, що подають в воду бульбашки повітря, які ніжно масують тіло. До самих перлин процедура не має жодного відношення. Цікава назва було дана, тому що бульбашки візуально нагадують перли, а тактильні відчуття від їх дотику до тіла дуже приємні. Процедура триває від 15 до 20 хвилин. Перлинна ванна розслабляє тіло, позитивно впливає на кровообіг, стимулює обмін речовин і покращує самопочуття.

Більш детально про процедуру

Перлинні ванни – процедура, яка проводиться в звичайній воді при температурі 36-37 ° С. Дно ванни, в якій пацієнт знаходиться під час процедури, обладнане спеціальними насадками, через які бульбашки повітря подаються в воду. Вони викликають ефект делікатного гідромасажу, стимулюючого кінці вегетативних нервів. Протягом процедури пацієнт знаходиться в лежачому положенні, що сприяє ще більшому розслабленню. Ванни для подібних маніпуляцій оснащені зручними ручками, які полегшують вхід і вихід з неї. Також іноді на дно кладеться спеціальний гумовий килимок, щоб пацієнт не послизнувся.

Перлинні ванни – показання

Лікування рекомендується при станах гіперактивності нервової системи, легких серцево-судинних або серцевих функціональних захворюваннях, атеросклерозі в менш вираженій стадії, проблемах з безсонням, м’язовому перевантаженні, при зниженому тиску. Часто лікар рекомендує процедуру, якщо пацієнту необхідно розслабитися і відпочити. При будь-яких сумнівах з приводу безпеки перлинної терапії слід проконсультуватися з лікарем. Хоча може здатися, що така гідротерапія повністю безпечна, все таки існують деякі протипоказання, тому самостійно проходити процедуру не рекомендується.

Як підготуватися до перлинної ванни?

Перед процедурою все, що Вам потрібно зробити, це вимити все тіло, щоб позбутися від залишків косметичних засобів, таких як креми, лосьйони або молочко для тіла. Перлинні ванни найкраще використовувати для оголеного тіла, але якщо пацієнт відчуває пов’язаний з цим дискомфорт, він може надіти цільний купальник або костюм з двох частин. Волосся повинно бути зав’язаним або захованим під шапочкою під час процедури.

Перлинна ванна – як вона діє на організм?

Купання в гарячій ванні м’яко впливає на нервові закінчення в неглибоких шарах шкіри. Процедура прекрасно розслаблює м’язи і покращує самопочуття. Вважається також, що перлинні ванни – процедура, яка допомагає впоратися з проблемою зайвої ваги. Інші ефекти лікування:

Чи є протипоказання до процедури?

Перлинна ванна здійснює дуже м’який вплив на організм, тому вона добре переноситься більшістю пацієнтів, незалежно від віку і статі. На жаль, не кожен пацієнт може проходити курс. Основними протипоказаннями до застосування перлинних ванн є:

Перлинні ванни – як часто використовувати?

У ситуації, коли немає протипоказань до лікування, їх можна повторювати кілька разів на місяць. Якщо ж це санаторно-курортне лікування в Трускавці, то протягом часу перебування пацієнт може пройти весь курс за 14-21 день. Серія процедур складається з 10-15 ванн, які повторюються щодня або через день, в залежності від потреб і можливостей.

Інформація для тих, хто планує купити путівку в санаторій Шахтар

Звертаємо Вашу увагу, що наші клієнти мають можливість проходити водні процедури безпосередньо в корпусі санаторію. При цьому багато з маніпуляцій, в тому числі і перлинні ванни, вже включені у вартість путівки. У комплексі з дієтичним харчуванням, відпочинком, прогулянками на свіжому повітрі, іншими лікувальними процедурами, ванни дозволяють досягти відмінних результатів і отримують хороші відгуки наших клієнтів.

Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам