Лікувальні процедури в Трускавці - індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Що спонукає вас відвідати бальнеологічний курорт? Захворювання певної системи організму, загальна втома і нездужання, необхідність відновитися після травми або операції, або просто бажання оздоровитися? На оновленій лікувальній базі санаторію Шахтар для кожної людини розроблений унікальний комплекс лікувальних процедур. В єдину систему курортного оздоровлення входить внутрішній і зовнішній вплив на організм:
 • прийом мінеральних вод;
 • дієтичне харчування;
 • лікування за допомогою мінеральних та вихрових ванн, теплових процедур та аплікацій, електро та фізіо процедур ;
 • тактильний вплив (масажі, душ Шарко, висхідні та віялові (циркулярні) душі);
 • непрямі природні фактори (чисте гірське повітря, благодатна, спокійна атмосфера).

Лікувальні водні процедури

 • Ванни (перлинні, мінеральні). Приймання ванн здійснює на організм температурний, механічний (гідростатичний тиск) і хімічний вплив (склад ванн і концентрація певних речовин у воді). Ванни на основі сильномінералізованих вод, з додаванням ефірних масел і відварів трав'яних зборів - ці лікувальні процедури сприяють ефективній боротьбі з хронічними недугами. Вода певної температури розслабляє м'язи, покращує кровообіг, пори шкіри під впливом тепла відкриваються, насичуються мінеральними речовинами і корисними компонентами.
 • Душ. Віяловий, циркулярний, висхідний, підводний душ, потужний потік душа Шарко - це лікувально-відновлювальні процедури, спрямовані на корекцію фігури і стимуляцію кровообігу в певній точці тіла. Прямий вплив на певні зони підвищує тонус м'язів, прибирає крепатуру після важких тренувань, больовий синдром після травм, тонізує весь організм. Залежно від температури і тиску подачі води змінюється вплив душа: теплий, малопотужний струмінь розслабляє, контрастний - тонізує. Виконання лікувальних процедур з використанням спрямованого струменя води призначається лікарем, адже деякі види душа мають протипоказання.
 • Басейни з звичайною та мінеральною водою. Ефект від їх відвідування набагато яскравіший. Плавання сприятливо  позначається на всіх системах організму: зміцнює опорно-руховий апарат, покращує поставу, розробляє дихальну систему, тренує серце. Як результат - покращене самопочуття, хороший сон, апетит, витривалість. Регулярне плавання в басейнах санаторіїв Трускавця, аквааеробіка в середовищі місцевих вод високого рівня мінералізації - лікувально-оздоровчі процедури нормалізують процеси обміну речовин, виведення з організму шлаків і токсинів.
Лікувальні спа процедури допомагають при фізичному і психічному перенапруженні, сприяють розслабленню м'язів і набуттю внутрішнього спокою і гармонії.

Лікувальні процедури спрямованої дії

Курс лікування мінеральними водами призначається після детального обстеження пацієнта. Залежно від локалізації захворювання підбираються індивідуальні види лікувальних процедур. Безпосередній вплив на вогнище хвороби дає більш ефективний результат. В рамках такого лікування пацієнтам призначаються:
 • кишкові промивання (клізми, промивання, гідроколон) на основі мінеральних вод, медикаментозних препаратів, відварів трав. Застосовуються при захворюваннях кишківника, колітах, гастритах, деяких недугах жовчного міхура  і печінки;
 • мікро-клізми. Ці ректальні лікувальні процедури надають місцеву антисептичну, знеболюючу дію на слизову товстого кишківника. Корисні властивості сумішей, що вводяться (мінеральної води, лікарських засобів, масел, відварів трав) не втрачаються, як це відбувається при оральному застосуванні, не дають навантаження на печінку. Застосовуються при лікуванні простатитів, колітів, запальних процесів в прямій кишці;
 • зрошення. Це лікувально-профілактичні процедури для очищення слизових від виділень, патологічних бактерій. Застосовується при лікуванні захворювань прямої кишки, гінекологічних захворювань.
 

Унікальні лікувальні процедури Трускавця

Кожен з перерахованих процесів неповторний, адже в ньому використовуються мінеральні води особливого складу. Але найбільш унікальним вважається проведення лікувальних процедур в спелеокамері і застосування озокериту (гірського воску). Спелеокамери з лікувальним мікрокліматом передають атмосферу природної соляної печери. Процедури в таких кімнатах зміцнюють імунітет, допомагають позбутися хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів. Озокерит з його здатністю тривалий час утримувати тепло незамінний у формі аплікацій при різних хронічних захворюваннях (цистит, артрозі, холециститі і ін.).

Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Увага !
Ми працюємо в карантин
Під час карантину та локдауну у січні Санаторій Шахтар працюватиме у звичному режимі