Основою всього людського організму є хребет. Це, як бетонна стіна, яка ще й здатна витримувати колосальні навантаження. Але сучасна людина часто переоцінює можливості свого організму, навантажуючи його просто нездійсненними завданнями. Так, статистика досить сумна. 80% населення нашої планети страждає тими чи іншими захворюваннями хребта. А все тому, що більшу частину часу ми проводимо в сидячому положенні, мало уваги приділяємо спорту або не приділяємо взагалі, з дитинства носимо незручне взуття (особливо це стосується жінок). Додати до цього постійне нервове напруження, стреси, погану екологію, низьку якість продуктів харчування і людина отримує занадто потужне навантаження, яке не здатний витримати навіть найсильніший організм. В молодості ми не звертаємо уваги на деякі больові синдроми, а ось в старшому віці організм починає посилати нам явні сигнали. І до них потрібно обов’язково прислухатися. Навіть найслабша біль в спинному відділі може сигналізувати про серйозну проблему. Краще на ранніх стадіях звернутися до фахівця, інакше з часом ціна лікування хребта може бути занадто високою.

Лікування хребта: симптоми і основні типи захворювань

Основним симптомом проблем з хребтом є больовий синдром. Це можуть бути різкі болі або постійне ниття в області попереку, в шийному відділі. Найпоширенішими захворюваннями вважаються сколіоз, остеохондроз, дискові грижі, деформація хребта.

Методи лікування хребта

Немає єдиного на 100% діючої методу для лікування всіх пацієнтів. Для кожного окремого випадку фахівці підбирають комплекс, що складається з різнопланових маніпуляцій, спрямованих на результат. Лікар призначає лікування після комплексного обстеження хребта і спини. Найчастіше комплекс складається з:

Багато хто задається питанням: «Чи можливе лікування хребта без операції?». Звісно, що так. Сучасні медики намагаються відкласти будь-які хірургічні втручання на крайній випадок. А сучасна високотехнологічна медицина дозволяє досягти колосальних результатів в області захворювань опорно-рухового апарату (ОРА). Головне вчасно звернутися за допомогою.

Лікування захворювань хребта: приємна складова

Лікування захворювань ОДА – один з основних напрямків в Трускавці. Сьогодні український курорт відомий не тільки високоефективним лікуванням в області бальнеології. З кожним роком зростає якість обслуговування, санаторії та лікарні намагаються відповідати або навіть перевищувати по сервісу відомі європейські оздоровниці. Тут людина не просто лікується, а відпочиває морально. Повне абстрагування від стресів, відпочинок, розслаблення, часті піші прогулянки на свіжому повітрі – все це створює відмінну базу, основу для лікування. Ви навіть не замислюєтеся, що прогулюючись доріжками міського парку, змушуєте працювати опорно-руховий апарат, що вже позитивно впливає на Ваше самопочуття.

Центр лікування хребта в санаторії Шахтар

Вибравши для проживання і лікування санаторій Шахтар, Ви однозначно не пошкодуєте. На базі санаторію діє потужна лікарня, в якій працюють висококваліфіковані фахівці різних напрямків. Медичний центр оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє підвищити ефективність кожної процедури в рази.

Для прикладу, нещодавно в санаторії був придбаний сучасний апарат для витягування хребта під назвою TRAComputer. Пацієнти мають можливість проходити лікування на апараті для проведення маніпуляцій поперекового, шийного, тазостегнового, торакального витягнення.

Багато процедур, які призначаються лікарем в курсі лікування, входять у вартість путівки. Мінеральні ванни, гідротерапія, фізіотерапевтичні процедури, деякі види масажу – ціна таких маніпуляцій досить висока. Наші ж клієнти можуть проходити курс лікування прямо в корпусі санаторію, не вносячи додаткову оплату.

Також до послуг клієнтів безкоштовне користування басейном, спортивним залом і спортивним майданчиком на свіжому повітрі. Це дозволить здійснювати помірні фізичні навантаження на хребет, що також входить в курс лікування. Перш, ніж підбирати для себе курс занять обов’язково потрібно порадитися з лікарем.

Не багато санаторіїв по лікуванню хребта в Україні отримують настільки хороші відгуки пацієнтів, як санаторно-курортний комплекс Шахтар.

Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам