Безсумнівно, в першу чергу люди їдуть в Трускавець заради цілющих властивостей мінеральних вод. Але, крім прийому мінеральних вод та виконання процедур на їх основі, на курорті Вам запропонують широкий спектр послуг, які сприяють поліпшенню Вашого здоров’я. Це і давно перевірені методики, і інноваційні процедури, відомі в медицині не так давно.

В останні роки особливою популярністю користується процедура під назвою карбоксітерапія. Цікавим буде той факт, що процедура сама по собі не така вже й нова. Застосовується вона в медицині вже близько 70 років. Але, особливої популярності набрала, коли почала використовуватися в індустрії краси. Батьківщиною карбоксітерапії вважається Франція. Методика карбоксітерапії  інвазивна, під шкіру вводиться вуглекислий газ. Тому її ще часто називають «газовими уколами» або «газовими ін’єкціями». Але, в косметології в деяких випадках використовується і неінвазивна технологія, тобто без внутрішнього втручання. Проводиться також процедура у вигляді прийому сухих вуглекислих ванн.

Карбоксітерапія – це окремий напрямок в медицині. Застосовується в ході лікування численних недуг, до яких належать:

Карбоксітерапія в світі краси

Поняття карбоксітерапія швидше відоме прекрасній половині людства. Адже, щоб продовжити красу і пружність шкіри, косметологи всього світу рік за роком пропонують все нові перспективні технології. Можна сміливо сказати, що процедура карбоксітерапія – це прорив в світі естетичної медицини. Завдяки нескладній процедурі, Ви виглядаєте молодше і привабливіше. Головні результати, це:

Як показують відгуки клієнток, результат видно вже після першої процедури. А пройшовши повний курс, Ви будете насолоджуватися результатом понад рік.

Карбоксітерапія в Трускавці

Проживаючи в санаторії Шахтар, Ви можете пройти курс процедур одразу на місці. Тут недавно був придбаний найсучасніший апарат для карбоксітерапії. Кваліфіковані фахівці підберуть для Вас курс лікування, згідно з виставленими вимогами.

Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам