Олена Рак - Відгуки про санаторій Шахтар
10.07.2017

Олена Рак

Прекрасный санаторий. Отдыхала с подругой. Мне все понравилось. Врачи квалифицырованные, питание вкусное и полезное, разнообразное, номера уютные - все, что нужно для расслабления.
Регина Тодорчук - Відгуки про санаторій Шахтар
10.07.2017

Регина Тодорчук

Приїздили у Трускавець з Кіровограду. Місто чудове. Від європейських курортів звичайно відрізняється, але і ціни більш доступні. Надумали їхати пізно, тому важкувато було підібрати готель чи санаторій. Менеджер турфірми запропонував Шахтар...
Читати детальніше
Приїздили у Трускавець з Кіровограду. Місто чудове. Від європейських курортів звичайно відрізняється, але і ціни більш доступні. Надумали їхати пізно, тому важкувато було підібрати готель чи санаторій. Менеджер турфірми запропонував Шахтар. Трішки переживали, що він знаходиться не в центрі. Але вибору не було, вирішили їхати. І не пошкодували. Від санаторію до центру можна дійти за 10 хв. Зате там тихо, свіже повітря і мяльовничі краєвиди з номеру. Нам все сподобалось.
Приховати
Елена Воробьева - Відгуки про санаторій Шахтар
10.07.2017

Елена Воробьева

Если Вы едете в Трускавец для лечения, то Шахтер - именно то, что нужно. Современное оборудование, отличные врачи. Номера нормальные, ничего особенного. Питание вкусное, но, в основном, диетические блюда. Немного пресные...
Читати детальніше
Если Вы едете в Трускавец для лечения, то Шахтер - именно то, что нужно. Современное оборудование, отличные врачи. Номера нормальные, ничего особенного. Питание вкусное, но, в основном, диетические блюда. Немного пресные. Но, так наверно должно быть при диете. Нам с мужем вполне понравилось.
Приховати
1 2 3 4 5 6

Залишити відгук

Поділіться своїми враженнями про відпочинок в Санаторії «Шахтар»

Залишити відгук
Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Увага !
Ми працюємо в карантин
Під час карантину та локдауну у січні Санаторій Шахтар працюватиме у звичному режимі