Насичений темп життя вніс свої корективи в життя сучасної людини. Ми або постійно просиджуємо в офісі за комп’ютером, не відволікаючись ні на хвилину, або, навпаки, в постійних бігах по місту. Як результат, на правильне харчування не вистачає часу, все більше в меню переважають фаст фуди і перекушування, а нервова напруга знімається за допомогою шкідливих звичок. Тому не дивно, що з кожним роком зростає кількість пацієнтів з хворобами печінки. Небезпека даних захворювань полягає ще і в тому, що на ранніх стадіях важко не те, щоб діагностувати, а навіть і відчути розвиток недуги (вона протікає безсимптомно або зі слабким проявом симптомів). Причиною цього є відсутність нервових волокон в клітинах печінки. Як результат лікування печінки затримується через те, що просто невідомо про необхідність його проведення.

Наша печінка: причини і лікування захворювань

Звичайно, перш ніж задуматися про лікуванні органу, варто вивчити його значення, функції та причини захворювань. Отже, печінка – залоза зовнішньої секреції, що має життєвонеобхідне значення для правильного функціонування людського організму. Знаходиться в черевній порожнині під діафрагмою. Найважливіша функція печінки – детоксикація, тобто, знешкодження різноманітних речовин, їх переробка в безпечну форму. Також в печінці синтезується жовч, яка бере участь у травленні, відбувається метаболізм гормонів і вітамінів.

Основні причини виникнення захворювання наступні:

Всі перераховані вище фактори сприяють розвитку змін в органі, як результат виникають захворювання. Також варто відзначити, що хвороба має спадковий характер, а також зустрічаються аутоімунні форми захворювання. Але, які б не були діагностовані хвороби печінки, лікування потрібно починати негайно.

Патології печінки:

Звичайно, що лікування захворювань печінки можна починати тільки з правильного діагностування причини їх появи, бажано на ранніх стадіях. А ось в цьому можуть виникнути певні труднощі. Адже часто захворювання не має симптомів або симптоматика схожа зі звичайним грипом. Людина списує погане самопочуття на втому або погану екологію. Насправді ж, тут потрібно звертати увагу на більш характерні симптоми і відразу ж починати ефективне лікування печінки.

Печінка: симптоми і лікування захворювань

А симптоми такі: больові відчуття під правим ребром, темна сеча або безбарвний кал, різкі і часті перепади температури. Якщо це хронічна форма захворювання, то симптоми менш помітні: постійна втома, занепад сил, безсоння. Сама людина може не звернути уваги на такі зміни, але кваліфікований фахівець відразу «заб’є тривогу». Ще один важливий симптом, що виявляється при інфекційному гепатиті в гострий період, токсичному гепатиті, цирозі, – жовтушність шкіри. При хронічній формі даний симптом відсутній. Больові відчуття при хворобі набирають тупий характер і відбуваються внаслідок збільшення об’єму залози, яке і є ключовим симптомом хронічних патологій.

Першим етапом в лікуванні печінки буде здача всіх необхідних аналізів. Тільки так лікар зможе визначити форму захворювання і підібрати дієві методи лікування печінки. Саме ж лікування – це комплексний підхід, і тільки чітко дотримуючись розробленої схеми, Ви зможете досягти хороших результатів. Лікування полягає не тільки з медикаментозних складових. Чимале значення має і сила природних компонентів. А саме мінеральної води. Більшості пацієнтам при захворюваннях печінки лікар призначає санаторно-курортне перебування в Трускавці. Завдяки специфічному складу мінеральних вод курорту, лікування печінки на курорті – один із пріоритетних напрямків. При цьому тут використовується як прийом води всередину, так і багато процедур на основі мінеральних вод (ванни).

Ефективні методи лікування печінки і жовчовивідних шляхів в санаторії «Шахтар»

У нашому санаторії Вам запропонують повний комплекс послуг в сфері лікування захворювань печінки. Висококваліфікований лікар призначить комплекс процедур, що складається з прийому води, медикаментозного лікування, проходження процедур у вигляді ванн, озокеритових аплікацій. Важливим фактором є і дієтичне харчування. Меню ресторану санаторію Шахтар створює шеф-кухар за рекомендаціями лікаря-дієтолога. Всі страви з якісних продуктів, для приготування яких використовуються щадні методи обробки (приготування на пару, тушкування), мінімум жирів і максимум корисних вітамінів і мікроелементів. Санаторій функціонує вже більше 40 років, і за цей час лікування печінки відгуки отримує тільки позитивні. Пацієнти відзначають високу результативність і ефективність лікування, професіоналізм медперсоналу, високий рівень обслуговування.

Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам