Темп сучасного життя вніс свої корективи в життя і щоденні звички людини. Ми багато сидимо, мало рухаємося, в раціоні не завжди є місце корисній їжі, а ось фаст фуди і перекуси на ходу – те, чим харчуються багато з нас. Додамо до цього погану екологію, часті стреси і нервові перенапруження, якість води і малу кількості часу, проведеного на свіжому повітрі. Тому не треба дивуватися, що багато хвороб, з якими наші предки знайомилися тільки в літньому віці або не знайомі взагалі – сьогодні стають все «молодшими». Візьмемо для прикладу такий важливий орган людського організму, як нирки. Вони відповідають за виведення зайвої рідини з організму, а з нею і токсичних речовин. Відчувши біль в нирках, лікування потрібно починати негайно.

Нирки: симптоми і лікування

Перш, ніж говорити про лікування, варто розібрати основні симптоми захворювань нирок. До них відносять:

Якщо пацієнт скаржиться на перераховані вище симптоми, то уролог призначить аналіз крові і сечі, УЗД нирок, сечового міхура, органів черевної порожнини і малого таза, комп’ютерну томографію. Щоб підібрати при хворобі нирок лікування, яке дасть найкращі результати, важливо розібратися в етіології виникнення захворювання. Найпоширеніші причини:

Важливим фактором розвитку хвороб вважається і надмірне вживання гострого, кислого, солоного, копченого, солодкого. Такі продукти здійснюють сильне навантаження на роботу нирок і на всю сечовидільну систему. Тому будь-яке лікування нирок починається з виключення подібних продуктів з раціону.

Захворювання нирок: лікування класичними та інноваційними методами

Лікування полягає в зниженні больового синдрому і, безпосередньо, в позбавленні від хвороби. Найпоширенішими методами вважаються:

  1. Теплові процедури: зігріваючі компреси, грілки, ванни з водою температурою до 39 градусів. Але тільки, якщо захворювання має незапальний характер.
  2. Медикаментозне лікування нирок. В основному, це прийом нестероїдних анальгетиків, здатних знизити спазм сечових шляхів. Приймаються препарати перорально або, в разі блювоти, вводяться внутрішньовенно або внутрішньом’язово.
  3. Катетеризація сечового міхура.
  4. Дистанційно-ударна хвильова літотрипсія – руйнування конкремента ударною хвилею. Контактна літотрипсія – камінь руйнується ендоскопом.

Курорт Трускавець: лікування нирок

Нерідко лікар призначає пацієнтам із захворюваннями нирок, санаторно-курортне перебування. Урологічні захворювання – одна з основних спеціалізацій в Трускавці. Тому, розглядаючи найефективніші методи лікування нирок, не можна забувати і про санаторно-курортне перебування. За два тижні перебування в санаторії «Шахтар» Ви можете добитися кращих результатів, ніж при тривалому і виснажливому лікуванні вдома. І секрет не тільки в комплексному підході і застосуванні високорезультативних методик і сучасного апаратного забезпечення. Тут задіяні всі сили природи: лікування нирок водою з підземних джерел, свіже гірське повітря, сприятливі кліматичні умови, віддаленість від галасливих доріг. У лікуванні будь-якого захворювання важливим фактором буде й стан нервової системи. Ніякі способи лікування нирок не дадуть результату, якщо пацієнт буде перебувати в постійному нервовому напруженні, а також регулярно піддаватися стресовим ситуаціям. А ось в Трускавці в санаторії «Шахтар» пацієнтам навпаки вдається абстрагуватися від щоденних проблем і робочих буднів. Тому і ефект від лікування Ви відчуєте набагато швидше.

У санаторії пацієнти мають можливість пройти ряд обстежень, здати аналізи у власній лабораторії. У вартість путівки входять багато процедур, які призначаються лікарем для лікування нирок.

Дієтотерапія в санаторії «Шахтар»

Збалансоване харчування – невід’ємна складова комплексу лікування. І в санаторії їй приділяють багато уваги. В ціну путівки входить триразове харчування. Це спеціально розроблене меню, що складається зі страв з поживних, корисних продуктів з великою кількістю вітамінів і мінералів. Для приготування застосовуються щадні методи. Пацієнти, які приїхали на лікування нирок в «Шахтар», знайдуть в асортименті страви, що відповідають вимогам призначеної їм дієти.

Замовити дзвінок
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити дзвінок
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам
Консультація лікаря
Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом
Замовити консультацію
Ваші особисті дані не будуть передані третім особам